, ,

Warsztaty „Sięgnij po właściwe kompetencje”

Projekt Pokolenie Kompetencji, czyli warsztaty na temat rozumienia i pracy z kompetencjami trwa w najlepsze. Za nami zajęcia w Poznaniu, gdzie na Uniwersytecie Ekonomicznym zrealizowaliśmy 2 spotkania. Uczestniczyło w nich niemal 50 osób – studenci Zarządzania Zasobami Ludzkimi i, w ramach osobnych zajęć, słuchacze studiów podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Było ciekawie i inspirująco, zebraliśmy bardzo pozytywny feedback zarówno ze strony uczestników jak i samej uczelni.

kreacja statyczna1_money, remarketing

Do Poznania jeszcze wrócimy, planujemy kolejne spotkania na Uniwersytecie Ekonomicznym – 2 wykłady dla studentów Zarządzania zaplanowane są na 12 grudnia. Wstępna liczba uczestników to 300 osób! Dzień wcześniej będziemy natomiast podbijać stolicę 🙂 Już 11 grudnia będzie można nas spotkać na warsztatach w Szkole Głównej Handlowej. Zapisy na te warsztaty trwają – możecie dowiedzieć się o tym więcej na stronie Biura Karier SGH.

Niebawem odwiedzimy też piękną Jelenią Górę. Na tamtejszym Uniwersytecie Ekonomicznym 16 i 17 grudnia przeprowadzimy warsztaty dla studentów Ekonomii oraz Zarządzania i doktorantów Ekonomii.

Szczegółów kolejnych planów jeszcze Wam nie zdradzimy – ale bądźcie pewni że będzie się działo. W końcu czeka na nas nasz rodzinny Wrocław 🙂 A skoro o Wrocławiu mowa – jutro w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej odbywa się kolejna edycja konferencji Social Media Day. Jesteśmy partnerami tego wydarzenia, więc możecie wypatrywać charakterystycznej pomarańczowej łapki 🙂

To tyle wieści 🙂 Tymczasem – do zobaczenia na e-peers!