, , ,

Pokolenie Kompetencji

Odczarować kompetencje – to nasza misja. Aby ją realizować szykujemy się do realizacji projektu który nazwaliśmy Pokolenie Kompetencji.

fot. Shutterstock

fot. Shutterstock

Chcemy dotrzeć do wszystkich tych, których interesuje własna zawodowa przyszłość i rozwój, którzy nie boją się wziąć steru kariery w swoje ręce – nawet jeśli słowo kompetencje w tej chwili nie bardzo różni się dla nich od wiedzy, umiejętności czy predyspozycji. Odczarujemy dla Was ten obszar – ważne tylko, by z otwartością i ciekawością podejść do zagadnienia rozwoju i planowania własnej ścieżki kariery.

Przygotowywane przez interdyscyplinarny zespół narzędzie e-peers, wsparcie doświadczonych konsultantów i współpraca z wybranymi uczelniami w Polsce – tylko tyle i aż tyle musiało się wydarzyć by projekt Pokolenie Kompetencji wszedł w życie. Zaczynamy już niebawem – pierwsze warsztaty planowane są w połowie listopada!

Interesuje Cię to? Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz sprawdzić jak świadomie pokierować swoim rozwojem by osiągnąć to, co planujesz? Zapoznaj się z naszym projektem, weź udział w planowanych przez nas warsztatach, skorzystaj z dopasowanych badań kompetencyjnych i wskazówek rozwojowych. I… odnieś swój własny sukces 🙂

Do zobaczenia na e-peers!