, , ,

Pokolenie Kompetencji

Odczarować kompetencje – to nasza misja. Aby ją realizować szykujemy się do realizacji projektu który nazwaliśmy Pokolenie Kompetencji.

fot. Shutterstock

fot. Shutterstock

Chcemy dotrzeć do wszystkich tych, których interesuje własna zawodowa przyszłość i rozwój, którzy nie boją się wziąć steru kariery w swoje ręce – nawet jeśli słowo kompetencje w tej chwili nie bardzo różni się dla nich od wiedzy, umiejętności czy predyspozycji. Odczarujemy dla Was ten obszar – ważne tylko, by z otwartością i ciekawością podejść do zagadnienia rozwoju i planowania własnej ścieżki kariery.

Przygotowywane przez interdyscyplinarny zespół narzędzie e-peers, wsparcie doświadczonych konsultantów i współpraca z wybranymi uczelniami w Polsce – tylko tyle i aż tyle musiało się wydarzyć by projekt Pokolenie Kompetencji wszedł w życie. Zaczynamy już niebawem – pierwsze warsztaty planowane są w połowie listopada!

Interesuje Cię to? Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz sprawdzić jak świadomie pokierować swoim rozwojem by osiągnąć to, co planujesz? Zapoznaj się z naszym projektem, weź udział w planowanych przez nas warsztatach, skorzystaj z dopasowanych badań kompetencyjnych i wskazówek rozwojowych. I… odnieś swój własny sukces 🙂

Do zobaczenia na e-peers!

 

 

Monika Petryna
Zajmuje się marketingiem i szeroko rozumianą komunikacją. Doświadczony koordynator projektów szkoleniowo-doradczych. Dla Praktycznie o rozwoju prowadzi komunikację w mediach społecznościowych i redaguje bloga, jest również autorem artykułów nt. kompetencji miękkich i rozowju osobistego. Wolontariuszka Wrocławskiego Muzeum Narodowego, rysowniczka komiksów, wielbicielka fotografii, podróży i street artu.
 • honorata

  Wasz profil pomoze mi w znalezieniu pracy.

  • admin

   @honorata, mamy nadzieję, że nasz portal będzie pomocny 🙂
   Po założeniu konta możesz w kilku prostych krokach wypełnić swój profil na podstawie którego przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowane badanie kompetencji. Po jego przejściu otrzymasz Indywidualny Raport Kompetencji, który jest wartościowym dodatkiem do Twojego CV. Prócz wiedzy którą otrzymujesz – na temat swoim słabych i mocnych stron – dajemy Ci więc narzędzie podnoszące Twoją atrakcyjność w procesie rekrutacyjnym.
   Życzymy powodzenia! I do zobaczenia na e-peers 🙂