, , ,

… i po konferencji

15 kwietnia w warszawskiej Kinotece gościliśmy na konferencji HR Tech Summit, poświęconej najnowszym technologiom wspierającym firmy, a zwłaszcza działy HR. Nie mogło nas tam zabraknąć, w końcu portal rozwoju kompetencji e-peers jest rozwiązaniem właśnie z tego obszaru!

fot. Monika Petryna

fot. Monika Petryna

Gorące dyskusje na temat zarządzania wiedzą i badań kompetencyjnych były inspirujące zarówno dla nas jak i naszych gości.

Prócz tego nasz CEO, Artur Olszewski oraz Product Manager, Tomasz Alfut, poprowadzili prelekcję pt. „Agile HRM  – zwinne zarządzanie kompetencjami”, w czasie której przedstawili model zwinnego zarządzania kompetencjami na przykładzie e-peers. Było sporo pytań i emocji – na szczęście pozytywnych 🙂

 

fot. Wolters Kluwer

fot. Wolters Kluwer

Więcej na temat prezentacji można przeczytać tutaj.

Tradycyjnie – do zobaczenia na e-peers!

 

Monika Petryna
Specjalizuje się w szeroko pojętym marketingu, z czego najbliższe są jej tworzenie strategii komunikacji, copywriting i media społecznościowe. Główny redaktor bloga Praktycznie o rozwoju w latach 2013-2017 roku, autorka licznych artykułów nt. kompetencji miękkich i rozwoju osobistego. Prywatnie rysowniczka komiksów, pasjonatka fotografii, podróży oraz street artu, a także wolontariuszka Wrocławskiego Muzeum Narodowego.