,

Cykl „Kompetencje w pigułce”

Wraz z końcem czerwca rozpoczęły się wakacje i sezon urlopowy. Naszym zdaniem jest to idealny czas, by podnieść swoje kompetencje 🙂

Wychodzimy z założenia, że kompetencje można rozwijać w sposób prosty i przyjazny, dlatego postanowiliśmy przygotować na wakacje cykl „pigułek wiedzy”, a właściwie „pigułek kompetencji„. Przez cały lipiec i sierpień, raz w tygodniu, będziemy pisać o wybranej kompetencji: od jej definicji przez najważniejsze punkty z nią związane.

Artykuły będą publikowane w każdą środę – tutaj na blogu, a także na naszym facebookowym profilu (zachęcamy do polubienia 🙂 ).

5

Wybierając kompetencje zainspirowaliśmy się badaniem „Edukacja dla biznesu”, o którym pisaliśmy ostatnio. W naszym zestawieniu znajdą się więc te kompetencje, które są postrzegane jako najcenniejsze na rynku pracy – a tym samym powinny być rozwijane przez pracowników.

Serię rozpocznie asertywność, jedna z najbardziej popularnych i najczęściej wskazywanych przez pracodawców jako pożądana kompetencja. Premierowy wpis już w najbliższą środę, 9 lipca!

Tymczasem przypomnijmy jak można wykorzystać kompetencje, badania i raporty kompetencyjne w rozwijaniu swojej kariery:

Do zobaczenia na e-peers!