, ,

Idealne rozwiązanie? E-peers!

Ideały nie istnieją? To prawda ale – obejrzyj to: E-peers – miejsce rozwoju kompetencji

Już? To świetnie. Teraz możemy podzielić się z Tobą kilkoma uwagami odnośnie ideałów.

Zgadza się, nie istnieją. Możliwe jest jednak idealne dopasowanie. Do sytuacji, kontekstu, oczekiwań, potrzeb, celi. To właśnie unikatowa siła e-peers: dokładnie zbadane potrzeby i dopasowanie się do nich.

Użytkownik naszego portalu, każdy, pojedynczy nie jest jedynie kolejną cyferką, liczbą przypisaną do jakiejś tabelki czy grupy. Na każdego patrzymy indywidualnie. Uważnie. Po co? Aby go jak najlepiej poznać, zrozumieć. Co robi. Kim jest. W jakim środowisku pracuje. Z jakimi sytuacjami spotyka się najczęściej. Jaki jest zakres tego, czym się zajmuje. Co jest dla niego sukcesem, gdzie spotyka się z problemami. Do czego zawodowo dąży. Gdzie jest w tej chwili i gdzie chciałby być. Na czym mu zależy i nad czym jest gotowy – przy naszym wsparciu – pracować.

fot. Shutterstock

fot. Shutterstock

I jeszcze jedna ważna rzecz. Dopasowanie, nawet to idealne, jest ulotne. Każdy z nas zmienia się, niepostrzeżenie, w każdej chwili. Zmianom ulegają sytuacje w których funkcjonujemy, kontekst, miejsca. Wszystko się zmienia. Dlatego narzędzia wspierające w procesie ciągłego rozwoju muszą dotrzymywać kroku tym zmianom. Powinny być elastyczne. Idealne dopasowanie? Tak, tu i teraz, ale też za chwilę, za miesiąc, za rok. Dopasowanie to nie jedno działanie. To ciągły proces – tak jak rozwój. Zapraszamy Cię w przestrzeń, jakiej jeszcze nie było. Zapraszamy Cię na e-peers !